Navštívte jednu z našich predajní. Máte otázky? Zavolajte nám alebo napíšte email.
logo soas Slovenská obchodná asociácia stavebnín

Blog

Ako na balkóny s Mapei

Byt s balkónom je pravdepodobne snom každého, kto zvažuje nákup nehnuteľnosti. Balkón, pre niekoho miesto oddychu a ideálny priestor pre príjemné posedenie v úplnom súkromí na čerstvom vzduchu po celom dni v práci. Pre iného aspoň malá možnosť vytvorenia záhradky v meste s možnosťou pestovania okrasných kvetín, zeleniny alebo byliniek. Naše predstavy využitia balkónu sa vždy spájajú s potešením a pozitívnymi myšlienkami. Tie však môžu veľmi ľahko narušiť dôsledky nesprávnej alebo nedôslednej realizácie a náklady na prípadnú rekonštrukciu nesprávne vyhotoveného balkóna rastú do závratných výšok. A pritom stačí tak málo, zveriť rekonštrukciu profesionálnej realizačnej firme, ktorá používa osvedčené výrobky a systémové riešenia. Priblížime vám, na aké pravidlá výstavby balkóna si treba dávať pozor.

čítať viac

Na čo nezabudnúť pri rekonštrukcii kúpeľne

Uvažujete o renovácii kúpeľne? Určite vás napadlo veľa myšlienok ohľadom toho, čo všetko je potrebné urobiť. Prečítajte si náš šikovný check-list s najdôležitejšími otázkami.

čítať viac

Závesné WC

V kúpeľniach sa závesné WC stávajú čoraz populárnejšou voľbou pre tých, ktorí hľadajú moderné a praktické riešenia. Avšak, predtým ako sa rozhodnete pre tento typ WC, je dôležité zvážiť, čo ich robí tak atraktívnymi pre mnohých majiteľov domov.

čítať viac

Správny výber a montáž podomietkového WC modulu

Máme na sklade široký výber podomietkových modulov od renomovaných výrobcov ako Geberit, Grohe, Alcaplast, Laufen, Ideal Standard a Jika. V tomto článku sa dozviete, aký typ WC modulu zvoliť a aj ako ho namontovať.

čítať viac

PLÁNUJETE NOVÚ FASÁDU DOMU?

GARBIAR Stavebniny Vám ako jediné na Orave ponúkajú miešanie fasádnych farieb a omietok strojom priamo od firmy SAINT-GOBAIN WEBER TERRANOVA.

čítať viac

SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU

Založili sme si svoj profil aj na Facebooku, ktorý je určený pre komunikáciu nielen so zamestnancami a zákazníkmi, ale aj so širokou verejnosťou.

čítať viac